Movies
Ratings
81
Scandal MakersRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 2.0
26 YearsRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 4.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.5
MulanRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 4.0