Movies
Ratings
104
StalingradRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Legends of the FallRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
FuryRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.5
We Were SoldiersRated ★ 5.0
The WarriorRated ★ 1.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
BraveheartRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0