Titles you rated
AuditionRated ★ 4.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 4.5
Last Exit to BrooklynRated ★ 3.0
Cold WarRated ★ 3.5
Rules of DatingRated ★ 3.5
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 4.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 2.0
RamboRated ★ 4.5
The Music TeacherRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
Fatal AttractionRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0