Movies
Ratings
65
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 2.0
The PhoneRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5