Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
TwentyRated ★ 4.0