Titles you rated
The HelpRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 2.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
How to Steal a DogRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
LucyRated ★ 0.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 1.0
The ServantRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 0.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5