Titles you rated
Gran TorinoRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Evil Dead IIRated ★ 3.0
Army of DarknessRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Man on FireRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.0
The Evil DeadRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Demolition ManRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0