Movies
Ratings
53
Music and LyricsRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0