Movies
Ratings
19
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
TakenRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Begin AgainRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0