Movies
Ratings
55
OldboyRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The A-TeamRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Sea FogRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
RED 2Rated ★ 2.5
LucyRated ★ 2.5