Titles you rated
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 2.5
South BoundRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
SnowdenRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5