Titles you rated
Perfect GameRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0