Movies
Ratings
120
DreamgirlsRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
TedRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 2.0
Heavenly ForestRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0