Titles you rated
- Mr. Gam's VictoryRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 0.5
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 4.5
The Yellow SeaRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.5
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 0.5
WhiplashRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 1.5
Nameless GangsterRated ★ 4.5