Movies
Ratings
372
Late BlossomRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 2.0
The KingRated ★ 2.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.5
CartRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0