Movies
Ratings
429
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
Step Up All InRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
OfficeRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
PaddingtonRated ★ 3.0
The CoreRated ★ 3.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.0
A Melody to RememberRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0