Titles you rated
Shutter IslandRated ★ 2.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
I Am Number FourRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Alien³Rated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
MegamindRated ★ 2.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
FailanRated ★ 2.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0