Titles you rated
BreathlessRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Fermat's RoomRated ★ 3.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
The Royal TailorRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0