Movies
Ratings
170
Lady MacbethRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 0.5
Spider-ManRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.0
Coyote UglyRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.0
We Are the NightRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
HindsightRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Frances HaRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0