Movies
Ratings
232
OldboyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
A Chinese Ghost Story IIIRated ★ 4.0
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 2.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 5.0
Ju-on: The Grudge 2Rated ★ 2.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 3.5
Ong Bak 2Rated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 3.5
Scary Movie 2Rated ★ 4.0
Cube ZeroRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 2.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
Scary Movie 3Rated ★ 4.0