Titles you rated
RampageRated ★ 3.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Fly Away HomeRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Fermat's RoomRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 4.0
Long Live the KingRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
PsychokinesisRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0