Movies
Ratings
30
The GrandmasterRated ★ 4.0
The Tree of LifeRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Con AirRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 4.0
In Another CountryRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.0
MudRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0