Titles you rated
The PacifierRated ★ 1.5
LimitlessRated ★ 4.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5
Johnny English RebornRated ★ 3.0
SurrogatesRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
RobotsRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
The Great DictatorRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.0
Happy Feet TwoRated ★ 5.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 2.5
The Polar ExpressRated ★ 2.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
Happy FeetRated ★ 4.5