Movies
Ratings
237
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 2.5