Movies
Ratings
109
The Fast and the Furious 3Rated ★ 2.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
xXxRated ★ 2.5
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
2 Fast 2 FuriousRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 4.0