Movies
Ratings
28
OldboyRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The Forgotten BattleRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The MartianRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.5