Movies
Ratings
67
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
300Rated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Hello GhostRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0