Titles you rated
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0