Movies
Ratings
54
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
The GraduateRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
EntrapmentRated ★ 4.0