Titles you rated
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Art of FightingRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0