Movies
Ratings
195
Iron Man 2Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
War of the WorldsRated ★ 4.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 3.5
300Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 3.5