Titles you rated
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
11 A.M.Rated ★ 2.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Lifting King KongRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
TedRated ★ 2.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
BoltRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
Marrying the MafiaRated ★ 5.0