Titles you rated
A Beautiful MindRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Bad WordsRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.5
LaggiesRated ★ 4.0
LavaRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Definitely, MaybeRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 4.5