Movies
Ratings
53
GoodFellasRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Butch Cassidy and the Sundance KidRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0