Movies
Ratings
280
RatatouilleRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5