Titles you rated
- Trueman LifeRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
MotherRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 0.5
Attack on Titan: Part 2Rated ★ 1.0
I WishRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 4.0