Titles you rated
BuriedRated ★ 3.5
LifeRated ★ 1.5
DeadpoolRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 2.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.5
ForgottenRated ★ 1.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 0.5
The Great GatsbyRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0