Movies
Ratings
22
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 1.5
OldboyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 2.0
HelplessRated ★ 3.5
Love ActuallyRated ★ 3.5