Movies
Ratings
195
Soul SurferRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 1.5
EpicRated ★ 1.0
No BreathingRated ★ 2.5
Wedding DressRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
The CroodsRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 3.5
Le Grand Chef 2: Kimchi BattleRated ★ 3.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 1.5
Happy Feet TwoRated ★ 2.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
ElfRated ★ 2.0
War HorseRated ★ 2.0
Underground RendezvousRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 2.5
NoahRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 2.5