Titles you rated
The ChaserRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 2.0
Final DestinationRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.5