Titles you rated
Son of BabylonRated ★ 2.5
InkheartRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Beasts of the Southern WildRated ★ 4.0
A Tale of Legendary LibidoRated ★ 0.5
Rust and BoneRated ★ 4.0
Dreamer: Inspired By a True StoryRated ★ 2.0
SPL: Kill ZoneRated ★ 4.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 3.5
3096 DaysRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 5.0
Pay It ForwardRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
Flash PointRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
MoonrakerRated ★ 3.0