Movies
Ratings
35
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Sea FogRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0- PapaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0