Titles you rated
The Face ReaderRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 3.5