Titles you rated
WhiplashRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
Marine BoyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
The SuspectRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0