Movies
Ratings
157
August RushRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0