Titles you rated
AllegianceRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 1.5
Iron Man 3Rated ★ 1.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Bourne SupremacyRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 3.5- Riddles of the SphinxRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 3.5
The Day After TomorrowRated ★ 2.5
My WayRated ★ 2.0
Red CliffRated ★ 2.0