Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Trouble with the CurveRated ★ 4.0
The UnfairRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
SaltRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 3.0
Sister ActRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.0