Movies
Ratings
142
The PiratesRated ★ 1.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5