Movies
Ratings
300
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TroyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 2.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 2.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 1.5
MotherRated ★ 2.0