Movies
Ratings
313
PrisonersRated ★ 4.5
FilthRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 1.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 2.5
Coin Locker GirlRated ★ 1.0
The SuspectRated ★ 2.0
King KongRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 2.5
DerangedRated ★ 1.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 4.0